Programmatic marketing specialista állás

Főoldal / Blog / Programmatic marketing specialista állás

Csatlakozz a HOPPex programmatic csapatához, részletek a tovább után!

Szívesen dolgoznál a legnagyobb hazai programmatic marketing piactérnél? Érdekelne a marketing kiadói oldala? Szeretnél részt venni nemzetközi és hazai szolgáltatók együttműködéseiben?

Akkor jó hírünk van, mert a HOPPex csapata Programmatic marketing specialistát keres.

Érdekes feladatokat fogsz kapni:

  • Nemzetközi szinten meghatározó SSP rendszerek (Magnite, Adform, Xandr, Pubmatic, Index Exchange) kezelése.
  • A legnagyobb hazai kiadók programmatic kampányainak támogatása.
  • Elemzések készítése és piaci folyamatok követése.
  • Adminisztratív tevékenységek ellátása.

Néhány dolgot kérünk cserébe:

  • Legyen 1 év releváns tapasztalatod.
  • Kezeld magabiztosan az Excelt, ne okozzon gondot a bonyolultabb pivot táblák készítése sem.
  • Beszélj angolul legalább középfokon, írásban és szóban egyaránt.
  • Ne riadj meg a munka monoton részétől, a felelősségtől és a kihívásoktól sem.
  • Előnyt jelent, ha találkoztál már több automatizált hirdetéskiszolgáló rendszerrel is.

Munkádért cserébe a mi juttatásaink:

  • Hosszútávú munkalehetőség.
  • Versenyképes fizetés.
  • Céges laptop és telefon.
  • Home office lehetőség.
  • Szakmai konferenciák látogatása.
  • Jól kidolgozott betanítási folyamat, melyet a későbbiekben is folyamatos visszajelzés kísér.

Fényképes önéletrajzodat és cégre szabott motivációs leveled, a fizetési igény megjelölésével kérjük küldd az info@hoppex.hu email címre.

Várjuk jelentkezésed!

Ajánlott bejegyzések

Start typing and press Enter to search